Sprzedaż sprzętu

W naszym sklepie oferujemy największy wybór nowoczesnych i oryginalnych urządzeń ogrodniczych i rolniczych marki Stihl oraz Fiskars.

Gwarantujemy fachowe doradztwo przy zakupie oraz profesjonalne przeszkolenie z obsługi!

Pilarki

W ofercie mamy ergonomiczne i funkcjonalne pilarki do prac w ogrodzie i do zastosowań profesjonalnych. Do wyboru są pilarki spalinowe, pilarki elektryczne, pilarki akumulatorowe oraz pilarki do zadań specjalnych.

Kosiarki

Mamy największy wybór kosiarek do pielęgnacji zarówno przydomowych trawników, jak i rozległych obszarów pokrytych trawą. Nasza oferta obejmuje kosiarki spalinowe i elektryczne, kosiarki automatyczne i samojezdne oraz kosiarki specjalistyczne.

Narzędzia akumulatorowe

Zachęcamy do skorzystania z innowacyjnych rozwiązań Stihl do pielęgnacji zieleni dla amatorów i profesjonalistów. W zastawach znajdują się praktyczne i super wydajne narzędzia ogrodowe wraz z akumulatorami i praktycznymi ładowarkami.

Pozostały sprzęt

U nas znajdziesz szeroki wybór sprzętu z rodziny Stihl do użytku domowego i profesjonalnego. Mamy najlepsze w swojej klasie kosy, nożyce do żywopłotów, urządzenia czyszczące, przecinarki, wertykulatory, glebogryzarki, rozdrabniacze ogrodowe, odśnieżarki i wiele, wiele innych.

Sprawdź ofertę innowacyjnych urządzeń ogrodniczych i rolniczych w naszym sklepie

Back to top