O firmie

STIHL_1 piston.com.plVIKING_1 piston.com.pl

Autoryzowany dealer Stihl

Jesteśmy jednym z najstarszych i najdłużej działających dealerów Stihl w Polsce. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1991 r. w Łodzi i prowadzimy ją nieprzerwanie aż do dzisiaj.

Od początku z dumą polecaliśmy naszym Klientom urządzenia marki Stihl, które na całym świecie zdobyły uznanie i są obecnie uważane za najlepsze narzędzia w swojej kategorii. Jesteśmy również partnerem firmy produkującej niezawodne silniki do urządzeń Loncin.

Sprzedaż i serwis

Działalność naszej firmy obejmuje:

  • sprzedaż urządzeń Stihl
  • sprzedaż oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych Stihl i Viking
  • serwis urządzeń Stihl i Viking oraz narzędzi wyposażonych w silniki Briggs&Stratton oraz Loncin
  • sprzedaż narządzi ogrodowych oraz artykułów kuchennych Fiskars

Co nas wyróżnia?

Fachowa pomoc przy zakupie

Wieloletnia sprzedaż i serwisowanie urządzeń Stihl pozwoliły nam świetnie je poznać, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc z naszej strony przy właściwym wyborze narzędzi.

Duży wybór urządzeń oraz części

W naszym sklepie zawsze jest dostępny na miejscu szeroki wybór urządzeń, a także niemal wszystkie części zamienne i materiały eksploatacyjne.

Szybki i skuteczny serwis

Nasi przeszkoleni i doświadczeni fachowcy potrafią szybko i bezbłędnie zdiagnozować problem w urządzeniu, a także szybko usunąć każdą awarię. Duży nacisk kładziemy na sezonowe przeglądy sprzętu oraz odpowiednie ich przygotowanie do pracy. Dlatego serwis w naszym wydaniu to pewność, że urządzenie będzie działać bezproblemowo przez wiele lat.

Sprawdź ofertę innowacyjnych urządzeń ogrodniczych i rolniczych

Back to top